Juwenalia Śląskie 2023! Muzyczne szaleństwo w Katowicach

IMG 20230526 202706

Redakcja

28 maja, 2023

Za nami kolejne święto studentów! W Katowickim Parku Leśnym w Muchowcu przez trzy dni trwało prawdziwe, muzyczne szaleństwo. Kolejne Juwenalia Śląskie za nami!

Tysiące osób bawiło się przez trzy dni w Katowicach-Muchowców do muzyki w wykonaniu najlepszych z najlepszych. Na Juwenaliowej scenie wystąpili m.in.: Margaret, Kukon, Szpaku, Avi, Rubens i Błażej Król. Ale to nie wszystko. Na Garden Stage fani elektronicznych i muzycznych brzmień bawili się do setów zaprezentowanych przez wybitnych dj'ów.

- Przyjechałam z Łodzi, bo w tym roku Juwenalia Śląskie mają świetny line-up - powiedziała Julia. 

W Katowickim Parku Leśnym bawili się oczywiście studenci, ale nie zabrakło też całych rodzin oraz "byłych studentów", którzy chcieli przypomnieć sobie jak to kiedyś było. Na tegorocznych Juwenaliach nie tylko muzyka królowała. W Magicznym Ogrodzie uczestnicy imprezy mogli odpocząć, porozmawiać, podziwiać ciekawe ozdoby ledowe czy też rywalizować we flanki. Chętni mogli również zapisać się do rejestru dawców szpiku. Na tegorocznych Juwenaliach Śląskich nie brakowało również stoisk z dobrym jedzeniem i pysznymi napojami. 

Zobaczcie sami jak młodsi i starsi bawili się na tegorocznych Juwenaliach Śląskich:

Za nami kolejne święto studentów! W Katowickim Parku Leśnym w Muchowcu przez trzy dni trwało prawdziwe ,muzyczne szaleństwo. Kolejne Juwenalia Śląskie za nami!

IMG 20230526 212754

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.7µg/m3 PM2.5: 2.1µg/m3