Jastrzębie-Zdrój: 18-latek zaatakował znajomego bagnetem

Atak bagnetem w jastrzębiu

Redakcja

11 grudnia, 2023

W Jastrzębiu-Zdroju policja zatrzymała agresywnego 18-latka, podejrzanego o uszkodzenie ciała. Sprawca posługując się bagnetem zaatakował mężczyznę, który z obrażeniami trafił do szpitala. 

W ubiegłym tygodniu policjanci otrzymali informacje o niebezpiecznym zdarzeniu, do jakiego miało dojść w rejonie działek przy ulicy Granicznej w Jastrzębiu-Zdroju.

Okazało się, że jastrzębianin spotkał się z kilkoma znajomymi. W pewnym momencie podszedł do niego jeden z uczestników imprezy i uderzył go kilka razy w tył głowy, po czym, gdy poszkodowany się do niego odwrócił, ten zranił go jeszcze bagnetem. Mężczyzna zdołał zbiec z miejsca i po dotarciu do domu powiadomił Policję - relacjonuje policja. 

Mundurowi udzieli mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie, które zabrało rannego jastrzębianina do szpitala. 

Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny. Równocześnie prowadzono intensywne poszukiwania sprawcy napaści - podała KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

Agresor został zatrzymany następnego dnia około godziny 18.30. 18-latek usłyszał już zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia. Zgodnie z decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowania z poszkodowanym oraz świadkami.

powiązane artykuły:

45 784102
Lokalne 4 listopada, 2023

Została dwukrotnie oszukana, w tym przez dawnego znajomego. Ale co gorsza, mieszkanka Jastrzębia-

Potracenie pieszego jastrzebie zdroj
Lokalne 21 listopada, 2023

Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.1µg/m3 PM2.5: 9.3µg/m3