Jastrzębianin bił i kopał swoją partnerkę. Na numer 112 zadzwoniła przerażona sąsiadka

Kjhgtrth

Redakcja

7 marca 2022

Decyzją jastrzębskiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 43-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który znęcał się nad swoją partnerką. Mężczyzna podczas domowych awantur ubliżał i groził pokrzywdzonej pozbawieniem życia.

Na numer 112 zadzwoniła przerażona sąsiadka, która usłyszała wołanie o pomoc. Sprawą natychmiast zajęli się śledczy z jastrzębskiej komendy. Stróże prawa ustalili, że 43-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką.

Mężczyzna pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, w których trakcie uderzał pięściami po głowie, kopał po całym ciele, krytykował, ośmieszał, poniżał oraz wyzywał.

Na szczęście wołanie o pomoc usłyszała sąsiadka, która zareagowała. Mundurowi pojechali do mieszkania, gdzie zastali 43-letniego agresora. Jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W piątek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych jastrzębski sąd aresztował go na 3 miesiące. Za znęcanie się podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

 

Źródło: KMP w Jastrzębiu-Zdroju

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.3µg/m3 PM2.5: 5.6µg/m3