Jarosław Kaczyński ma przyjechać do województwa śląskiego

Jkaczynski

Redakcja

11 października, 2022

Jarosław Kaczyński w końcu przyjedzie do województwa śląskiego? Najprawdopodobniej tak. Na weekend zaplanowane są jego wizyty w Częstochowie i Myszkowie.

Jarosław Kaczyński na konwencji partii zapowiedział, że wszyscy działacze Prawa i Sprawiedliwości muszą ruszyć w Polskę. On też. I jak powiedział, tak zrobił. W lipcu odwiedzał z bardzo dużą częstotliwością polskie miasta i miasteczka. Ale nagle w sierpniu zrobił przerwę. Obóz Kaczyńskiego mówił, że jest ona spowodowana pilnymi obowiązkami oraz odpoczynkiem. Jego przeciwnicy zaś stwierdzili, że bał się spotkań z prawdziwymi mieszkańcami kraju.

Przyjazdy Kaczyńskiego to wydarzenia zabezpieczane przez spore siły policji. Na spotkania mogą wejść nieliczni, najczęściej tylko wybrani. Wiele osób stoi na zewnątrz budynku i czeka na prezesa PiS, żeby powiedzieć mu co nim się naprawdę myśli. 

Po ponad tygodniowej przerwie Jarosław Kaczyński wraca na trasę. Jak poinformowała wicerzecznik PiS Urszula Rusecka w rozmowie z Polskimradiem24.pl, Prezes jej partii w środę odwiedzi Puławy. Natomiast w weekend przewidziane są jego wizyty w woj. śląskim i łódzkim. Odwiedzi Częstochowę, Myszków oraz Sieradz i Pabianice.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

24 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.5µg/m3 PM2.5: 4.1µg/m3