Jakub Chełstowski nagrodzony wyróżnieniem "Integratora" za integracje regionu

Integrator
Kastelik

Szymon Kastelik

27 stycznia, 2024

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach podczas gali noworocznej dla przedsiębiorców wręczyła nagrody "Integrator". To specjalne wyróżnienie trafiło m.in. do rąk marszałka województwa śląskiego, Jakuba Chełstowskiego.

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach od kilkunastu lat przyznaje tytuł "Integratora" dla osoby lub instytucji, która zintegrowała środowisko lokalne wokół istotnych spraw. Uroczysta gala połączona ze spotkaniem noworocznym odbyła się w piątek, 26 stycznia w tyskiej Mediatece.

W tym roku "Integratora" otrzymało Miejskie Centrum Kultury w Tychach. Ale Izba przyznała również specjalną nagrodę "Integratora" w kategorii Animatora Integracji Regionalnej. Wyróżnienie to otrzymał marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski.

- Za całokształt działań integrujących różne grupy i środowiska w województwie śląskim - tłumaczy prezes Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach, Zbigniew Galeciak.

Marszałek Chełstowski podkreśla, że tak naprawdę to nagroda dla całego zarządu województwa i Sejmiku. - To pokazuje, że przyjęte kierunki i strategie, które realizujemy od lat, przynoszą realne efekty i jest to postrzegane - skomentował Jakub Chełstowski.

ZOBACZ WIĘCEJ: 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 1.9µg/m3 PM2.5: 1.7µg/m3