II kolejka lig okręgowych z naszego regionu za nami!

Pilka nozna

Redakcja

4 sierpnia, 2020

Poznaliśmy komplet wyników drugiej kolejki w ligach okręgowych w naszym województwie. Dość ciekawie wyglądała kolejka w bielsko-tyskiej grupie piątej, w której odbyło się tylko jedno spotkanie. W pozostałych grupach udało się rozegrać większość meczów.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - I (Bytom)

Górnik Bobrowniki Śląskie - PAUZA  
Orzeł Miedary 7-1 Unia Strzybnica
Odra Miasteczko Śląskie 1-0 Silesia Miechowice
Sokół Orzech 5-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Olimpia Boruszowice 5-2 Czarni Kozłowa Góra

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska I - II (Zabrze)

Przyszłość Ciochowice    4-2    Piast II Gliwice    1 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów    2-2    Tęcza Wielowieś    1 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice)    3-1    Czarni Pyskowice    1 sierpnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów)    3-2    Sośnica Gliwice    1 sierpnia, 17:00
KS 94 Rachowice    1-0    Gwiazda Chudów

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska II - I (Częstochowa-Lubliniec)

Grom Cykarzew 1-2 Zieloni Żarki
Piast Przyrów 1-1 Unia Rędziny
Gmina Kłomnice 2-1 Warta Mstów
Sparta Szczekociny 3-1 Stradom Częstochowa 
Lotnik Kościelec 1-0 Orzeł Kiedrzyn

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska II - II (Częstochowa-Lubliniec)

MLKS Woźniki 1-1 Liswarta Krzepice   
Jedność Boronów 1-0 Pogoń Kamyk  
Amator Golce 2-0 Promień Glinica 
Unia Kalety 3-0 Sparta Lubliniec
Olimpia Truskolasy 1-7 KS Panki

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska IV - I (Katowice)

Podlesianka Katowice 4-1 Urania Ruda Śląska
GKS II Katowice 0-1 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pogoń Imielin - PAUZA    
Orzeł Mokre 0-0 Wawel Wirek 
MK Górnik Katowice 1-0 Górnik 09 Mysłowice
Naprzód Lipiny 0-4 Sparta Katowice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska IV - II (Sosnowiec)

Górnik Piaski 1-6 Źródło Kromołów
Tęcza Błędów 8-1 Ostoja Żelisławice  
Zagłębie II Sosnowiec 1-2 Cyklon Rogoźnik    
Górnik Wojkowice 3-0 Błękitni Sarnów 
Niwy Brudzowice 7-2 Unia Ząbkowice

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska V - I (Bielsko-Biała-Tychy)

ZET Tychy - PAUZA
BKS Stal Bielsko-Biała vs LKS Rudołtowice-Ćwiklice - odwołany
Czarni Jaworze 1-3 LKS Studzienice
LKS Wisła Wielka vs LKS Łąka - odwołany
MRKS II Czechowice-Dziedzice vs Rekord II Bielsko-Biała - odwołany

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska V - II (Bielsko-Biała-Tychy)

KS Bestwinka 5-0 Przełom Kaniów 
MKS Lędziny 5-0 Ogrodnik Cielmice
Piast Bieruń Nowy 2-2 Sokół Wola
Pionier Pisarzowice vs Pasjonat Dankowice - odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GTS Bojszowy 2-2 LKS Bestwina

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska VI - I (Skoczów)

Olimpia Goleszów 2-4 Spójnia Zebrzydowice    
Błyskawica Drogomyśl 2-2 Tempo Puńców    
Beskid 09 Skoczów 12-0 LKS 99 Pruchna    
Wisła Strumień 2-0 Cukrownik Chybie
LKS Pogórze 0-2 WSS Wisła

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: śląska VI - II (Żywiec)

Koszarawa Żywiec - PAUZA
Bory Pietrzykowice 3-4 Czarni-Góral Żywiec 
Skałka Żabnica 2-2 Metal Węgierska Górka
Soła Rajcza 6-3 LKS Ujsoły
Podhalanka Milówka 4-1 Góral Istebna

Źródło: 90minut.pl

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 40.3µg/m3 PM2.5: 32.7µg/m3