Gliwice: w ciągu jednego dnia policjanci ujawnili 11 przestępstw

44 728403

Redakcja

11 października, 2022

Tylko w poniedziałek, 10 października gliwiccy policjanci ujawnili 11 zdarzeń o charakterze przestępczym. Wśród nich były kradzieże z włamaniem do magazynu budowlanego, kradzież paliwa, przestępstwa narkotykowe i zgłoszenie podłożenia ładunków wybuchowych.

Gliwiccy policjanci mają ręce pełne roboty. Tylko w ciagu jednego ich "dnia powszechnego" wyjeżdżali do 11 zdarzeń. Pierwszym z nich była kradzież z włamaniem do magazynu firmy budowlanej. To jednak nie wszystko, bo kolejnym zgłoszeniem była kradzież paliwa przez kierowcę Porsche. 

Mundurowi zgłaszali także przestępstwa narkotykowe i weryfikowali zgłoszenia podłożenia ładunków wybuchowych. Gliwiccy funkcjonariusze zabezpieczali mecz ekstraklasy. Zatrzymano czterech przyjezdnych z województwa łódzkiego, którzy posiadali przy sobie narkotyki i alkohol. To mężczyźni w wieku 23, 25, 39 i 43 lat. Wpadli w czasie wchodzenia na stadion

Ujęto też 4 poszukiwanych. Do prokuratury doprowadzono dwóch podejrzanych, zatrzymanych w toczących się postępowaniach - o uszkodzenie ciała i czyn przeciwko wolności seksualnej. Obaj objęci zostali dozorami policji.
 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-4 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.7µg/m3 PM2.5: 10.8µg/m3