Fajdek i Peja rapują o... Diamentowej Lidze na Stadionie Śląskim!

Fajdekpeja

Redakcja

29 czerwca, 2023

Memoriał Kamili Skolimowskiej zbliża się wielkimi krokami! Po raz drugi odbędzie się w ramach Diamentowej Ligi na Stadionie Śląskim! W sieci pojawiła się nietypowa, muzyczna zapowiedź tego sportowego święta. Na "majku" Paweł Fajdek i Rychu Peja. 

16 lipca na Stadionie Śląskim odbędzie się Memoriał Kamili Skolimowskiej w ramach cyklu lekkoatletycznej ligi mistrzów - Diamentowej Ligi. Impreza z ubiegłego roku była sukcesem, więc podjęto decyzję o tym, że memoriał na stałe został wpisany w kalendarz Diamentowej Ligi. 

W Kotle Czarownic znów ujrzymy najlepszych z najlepszych, w tym czołówkę polskich lekkoatletów i lekkoatletek. To ma być prawdziwe lekkoatletyczne święto, o czym świadczy... sposób promocji tego wydarzenia. Na platformie YouTube pojawił się utwór z teledyskiem pod tytułem "Diamentowa Liga". 

Piosenkę wykonuje mocno nieoczywiste trio: legenda polskiej rapsceny Peja, trener Damian Kamiński oraz nasz mistrz w rzucie młotem Paweł Fajdek. 

- Diamentowa liga wielkie święto to jest sportu / Na stadionie Śląskim nie potrzeba tam paszportu / Diamentowa liga tylko najwięksi mistrzowie / Diamentowa liga niech się każdy o tym dowie - słyszymy w refrenie. 

Fajdek w swoje zwrotce wspomina zmarłą Kamilę Skolimowską. Damiań Kamiński podkreśla o wysokim prestiżu memoriału, a Peja dodaje coś od siebie o sporcie i rywalizacji. Czy ta mieszanka wybuchowa dała radę? Sprawdźcie sami:

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.7µg/m3 PM2.5: 5.9µg/m3