Dzień Kobiet Przedsiębiorczych - chorzowski ZUS zaprasza na piątą edycję wydarzenia

dzień kobiet przedsiębiorczych

Redakcja

23 lutego 2023

Zbliża się Dzień Kobiet, z tek okazji w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach odbędzie się bezpłatne spotkanie dla pań, które pragną pozytywnych zmian w zakresie rozwoju firmy i siebie. Inicjatorem wydarzenia jest chorzowski Oddział ZUS. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 9 marca, w godzinach 10:00 – 14:00.

Wydarzenie w tym roku ma już swoją piątą edycję, pomysłodawcą i inicjatorem wjest Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie. Współorganizatorem od kilku lat jest Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach. „Dzień Kobiet Przedsiębiorczych” adresowany jest do kobiet, które prowadzą działalność gospodarczą, poszukują wiedzy w zakresie rozwoju firmy i siebie, nowych kontaktów biznesowych oraz wsparcia merytorycznego.

- Przekonania i nasze nastawienie wpływają na to, w jaki sposób postrzegamy sukces, pieniądze i siebie, a co za tym idzie, jak widzą nas inni. Czy wzbudzamy zaufanie, emanujemy pozytywną energią, która przyciąga klientów chętnych płacić za nasze usługi i towary, czy też jest inaczej? Dlatego w piątej edycji wydarzenia „Dzień Kobiet Przedsiębiorczych” chcemy skupić się nie tyle na twardych sposobach na prowadzenie biznesu, lecz na emocjach, zachowaniu i przekonaniach, które wesprą przedsiębiorcze panie i dodadzą im wiary do dalszego działania i dążenia do osiągnięcia sukcesu - mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 przywitaniem gości i przedstawieniem oferty Rawa.Ink, następnie o godz. 10.20 przedstawiciel ZUS zaprezentuje wygodne usługi dla przedsiębiorców oferowane przez instytucję. O godz. 10.30 będzie można posłuchać wykładu „Oczyść umysł i zacznij od nowa – moc spokoju w biznesie”, a o 11:45 uczestniczki spotkania skorzystają z warsztatu „ Przekonaj do siebie pieniądze – sztuka zdobywania kasy”, na koniec swój sposób na biznes, który przynosi satysfakcję i korzyści przedstawi Kobieta Sukcesu. Podczas spotkania nie zabraknie też przerw kawowych, które pozwalają na zawiązywanie nowych relacji biznesowych i towarzyskich. 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem, podobnie jak w latach ubiegłych, objął Prezydent Miasta Katowice oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. 

powiązane artykuły:

pit z zus poradnik
Lifestyle 10 lutego 2023

PIT z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych otrzymają emeryci, renciści, jak również osoby pobi

Sobota w ZUS dla płatników składek
Lokalne 27 stycznia 2023

W ZUS w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Jaworznie i Zawierciu, w najbliższą sobotę

zus wysyła PIT-y za 2022
Lokalne 26 stycznia 2023

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę deklaracji podatkowych za 2022 rok.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

27 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.8µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3