Do trzech razy sztuka... Złodziej rowerów zatrzymany w powiecie pszczyńskim

101 111304

Redakcja

4 sierpnia, 2022

Mundurowi z Komisariatu Policji w Pawłowicach zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów oraz motoroweru. Intensywne poszukiwania złodzieja zostały zakończone po 4 dniach. 39-latkowi grozi teraz do 5 lat więzienia.

W ciągu ostatnich kilku dni mundurowi z Komisariatu Policji w Pawłowicach zostali trzy razy powiadomieni o kradzieżach jednośladów. 

W poszukiwania złodzieja zostali zaangażowani policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego, dzielnicowi oraz kryminalni, a na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać. Intensywne czynności już czwartego dnia doprowadziły ich do mężczyzny, który miał mieć związek z kradzieżami.

39-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał łącznie 3 zarzuty, które dotyczyły kradzieży dwóch rowerów i motoroweru.

Wartość skradzionego mienia wynosiła prawie 12 tys. złotych. Z czego większość udało się odzyskać. Jeden rower i motorower wróciły do prawowitych właścicieli. 39-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Źródło: KPP w Pszczynie

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 47.0µg/m3 PM2.5: 37.8µg/m3