Diamentowy Spin 2022 oraz 20-lecie klubu UKŁ SPIN Katowice

Hgtfgfd

Redakcja

16 października, 2022

Od 14 do 16 października 2022 roku w Katowicach - Nikiszowcu przy ul. Nałkowskiej 11 na tafli Hali Lodowiska JANTOR odbędą się zawody w łyżwiarstwie figurowym - Diamentowy Spin 2022. Organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Łyżwiarski SPIN Katowice, który podczas wydarzenia będzie świętował swoje 20-lecie.

UKŁ SPIN Katowice po raz kolejny będzie gościł łyżwiarzy figurowych z całej Polski. Blisko 200 solistów i solistek będzie rywalizowało ze sobą we wszystkich możliwych kategoriach: wstępnej, brązowej, srebrnej, złotej, junior młodszy, junior, senior. W zawodach wezmą również udział amatorzy.

Dodatkowo w ramach obchodów jubileuszu organizator przygotował dla widzów coś specjalnego.

,,Klub UKŁ SPIN Katowice obchodzi swoje 20-lecie, dlatego w sobotę 15 października o godzinie 18 przygotowaliśmy dla widzów nie lada gratkę - uroczystą galę, w której wystąpią nasi zawodnicy. Pojawią się występy solowe, w parach, powietrzne akrobacje z kołem oraz układ z wstążkami i szarfami. Dodatkowo nasi zawodnicy przygotowali występy wokalne. Zapowiada się świetne, sportowe widowisko. Nie zabraknie emocji, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! "- mówi Katarzyna Białas Sekretarz UKŁ SPIN Katowice

 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-4 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 18.4µg/m3 PM2.5: 16.8µg/m3