PIXNIO 2247805 6000x4000 1

Redakcja

27 października, 2022

To będzie bardzo ciekawy weekend piłkarski w naszym województwie. Derby w Ekstraklasie: Górnik Zabrze - Piast Gliwice. Ponadto ostatnie mecze rundy jesiennej w niższych ligach, w tym mecz na szczycie CKS Czeladź - Czarni Sosnowiec.

Piątek
20.30
PKO Ekstraklasa
Górnik Zabrze – Piast Gliwice,

Sobota
11.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Orzeł Mokre – Pogoń Imielin,
MK Górnik Katowice – GKS II Katowice,
Sparta Katowice – MKS Siemianowiczanka,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Piast Gliwice - UKS Ruch Chorzów,

12.00
Zina IV liga – I grupa
Przemsza Siewierz – MKS Myszków,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
Czarni Jaworze – BKS Stal Bielsko-Biała,
Centralna Liga Juniorów
Gwarek Zabrze – Górnik Zabrze,
Statscore Futsal Ekstraklasa
Clearex Chorzów – Rekord Bielsko-Biała,

12.30
Zina IV liga – I grupa
Drama Zbrosławice – RKS Grodziec (w Radzionkowie),
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Skra Częstochowa - Górnik Zabrze,

13.00
III liga
Górnik II Zabrze – Polonia-Stal Świdnica,
Pniówek-74 Pawłowice – Warta Gorzów Wielkopolski,
LKS Goczałkowice – Ruch Chorzów,
ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom,
Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Żmigród,
Zina IV liga – I grupa
Unia Kosztowy – Śląsk Świętochłowice,
Znicz Kłobuck – Raków II Częstochowa,
Warta Zawiercie – Ruch Radzionków,
Zina IV liga – II grupa
Orzeł Łękawica – Jedność 32 Przyszowice,
Odra Wodzisław Śląski – LKS Czaniec,
Unia Turza Śląska – Odra Centrum Wodzisław Śląski,
GKS Radziechowy-Wieprz – MRKS Czechowice-Dziedzice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
KS 1905 Krzanowice – Dąb Gaszowice,
LKS 1908 Nędza – Czarni Gorzyce,
LKS Krzyżanowice – Naprzód Borucin,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Polonia Łaziska – Polonia Marklowice,
Granica Ruptawa – Rymer Rybnik,
Pierwszy Chwałowice – Płomień Połomia,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Naprzód Lipiny – Urania Ruda Śląska,
LGKS 38 Podlesianka Katowice – Wawel Wirek,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Górnik Piaski – Ostoja Żelisławice,
Cyklon Rogoźnik – Źródło Kromołów,
Unia Ząbkowice – Zagłębie II Sosnowiec,
Niwy Brudzowice – Górnik Wojkowice,
Błękitni Sarnów – Tęcza Błędów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
LKS Bestwina – Przełom Kaniów,
Finał Pucharu Polski Podokręgu Skoczów
Spójnia Zebrzydowice – Kuźnia Ustroń,

13.30
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Warta Mstów – Piast Przyrów,
Stradom Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn,
Lotnik Kościelec – Zieloni Żarki,
Grom Cykarzew – Unia Rędziny,
Sparta Szczekociny – Gmina Kłomnice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Olimpia Truskolasy – Unia Kalety,
Promień Glinica – Liswarta Krzepice,
KS Panki – Amator Golce,
MLKS Woźniki – Pogoń Kamyk,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
KS Bestwinka – Pasjonat Dankowice,

14.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS 99 Pruchna – LKS Pogórze,
Błyskawica Drogomyśl – Olimpia Goleszów,
Tempo Puńców – Wisła Strumień,
Cukrownik Chybie – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,

14.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS GieKSa Katowice - Zagłębie Sosnowiec,

17.00
Fortuna I liga
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów,
GKS Tychy – Miedź Legnica,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Sparta Lubliniec – Jedność Boronów,

18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
GSF Gliwice – LSSS Lębork,

19.30
I liga futsalu
Stal Mielec – GKS Tychy,

Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Ruch Radzionków - Stadion Śląski Chorzów,

11.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
BTS Rekord - TS Podbeskidzie,

12.00
III liga kobiet
Polonia Prószków – Jaskółki Chorzów,
Baraż o awans do CLJ U15
GKS GieKSa Katowice – Olympic Junior Wrocław,

12.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS 1962 Jastrzębie - Raków Częstochowa,

13.00
II liga
Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Tworków – Zameczek Czernica,
Silesia Lubomia – Unia Racibórz,
LKS 1908 Nędza – KS 1905 Krzanowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
MKS Czerwionka – MKS 32 Radziejów-Popielów,
Forteca Świerklany – Gwiazda Skrzyszów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
MRKS II Czechowice-Dziedzice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice,

13.30
I Liga Wojewódzka A1 Junior
ROW 1964 Rybnik - MKS Zaborze,

14.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy - Ruch Chorzów S.A.

18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Piast Gliwice – Futsal Leszno,
AZS UŚ Katowice – Futsal Team Brzeg,

Poniedziałek
18.00
PKO Ekstraklasa
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk,

Wtorek
18.00
PKO Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Lubin.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 35.8µg/m3 PM2.5: 28.4µg/m3