Damrota Garden - mieszkania w harmonii z przyrodą

Nowe mieszkania w katowicach

Redakcja

19 stycznia, 2024

Damrota Garden, powstający w ścisłym centrum Katowic, to niezwykły apartamentowiec, który przyciąga coraz większą liczbę osób pragnących zamieszkać na stałe w tętniącym życiem mieście. Oferta kompleksu obejmuje nie tylko komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu, ale także luksusowe lokale usługowe oraz lokale typu home & office. Największym atutem nieruchomości jest wszechobecna, kojąca zieleń. Czy to możliwe? Szczegóły poniżej

Pierwszy taki budynek w Polsce otoczony zielenią. Damrota Garden, w zgodzie z naturą z każdej możliwej strony. Trudno ukryć, że architekt, Tomasz Konior, doskonale przemyślał swój projekt. Tarasy inwestycji zostaną obsadzone zróżnicowaną roślinnością. Natomiast zielone balkony i loggie z automatycznym systemem nawadniania sprawią, że budynek stanie się prywatną oazą spokoju dla jego mieszkańców. Architekt nie zapomniał także o funkcjonalności i nowatorskich rozwiązaniach, takich jak panele fotowoltaiczne, dostarczające oświetlenia do wspólnych powierzchni, cichobieżne windy, LEDowe energooszczędne oświetlenie z czujnikami ruchu, duże przeszklenia, indywidualnie zamykane garaże i komórki lokatorskie, oraz wiele więcej.

Wyjątkowy budynek mixed-use, Damrota Garden, wznoszący się przy ulicy Damrota 26, to zielona oaza w sercu Katowic. Nieruchomość będzie tworzyć 80 apartamentów (w tym wielkopowierzchniowych penthouse’ów), luksusowe lokale usługowe oraz biurowe. Przyszli użytkownicy budynku będą mogli codziennie korzystać z pomocy concierge’a, przestrzeni sportowo-rekreacyjnej, sali konferencyjnej, a nawet usług pet service dla czworonożnych przyjaciół. Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest wszechobecna zieleń, a także doskonała lokalizacja. W sąsiedztwie Damrota Garden znajdują się przedszkola i żłobki, szkoły, opieka zdrowotna, sklepy spożywcze, galeria handlowa, czy Biblioteka Śląska. Co więcej, lokalizacja inwestycji jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta, dzięki czemu mieszkańcy z pobliskiego przystanku autobusowego czy własnym samochodem dotrą do innych atrakcji, jakie oferuje miasto.

Damrota Garden to doskonały przykład nowatorskiej architektury, funkcjonalności i wysokiego komfortu tej inwestycji każdy znajdzie coś dla siebie. Penthouse’y (powierzchnia 140 – 370 m2) znajdujące się na dwóch najwyższych kondygnacjach budynku to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących luksusowych przestrzeni w najlepszym standardzie. Na piętrach od czwartego do ósmego znajdować się będą apartamenty o zróżnicowanym metrażu (powierzchnia 32 – 158 m2), wyposażone w loggie i balkony. Apartamenty ogrodowe na trzecim piętrze (powierzchnia 74 – 106 m2) zyskają wyjątkowe, przestronne, nawet 100-metrowe tarasy, na których zostaną urządzone ogrody. Dodatkowo na mieszkańców Damrota Garden będą czekać miejsca parkingowe oraz zamykane garaże. Zewnętrzny parking rowerowy zostanie wyposażony w infrastrukturę ładującą. W budynku zaplanowano dwa niezależne wejścia - do części komercyjnej i mieszkalnej. Aplikacja Damrota App zapewni swobodny dostęp do pomieszczeń w budynku oraz usług dodatkowych. Tym samym nic nie zakłóci idylli mieszkańców Damrota Garden.

Damrota Garden to doskonała przestrzeń do życia, ale również i pracy. Na niższych kondygnacjach budynku będą znajdować się lokale usługowe oraz lokale typu home & office. Funkcjonalna przestrzeń, w połączeniu z dogodną lokalizacją w centrum miasta to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną wznieść się na wyższy poziom biznesu.

Damrota Garden – oaza zieleni w sercu Katowic

Damrota Garden – biuro sprzedaży

ul. Powstańców 43

40-042 Katowice

Tel. +48 606 422 273

e-mail: garden@damrota.pl

WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Damrota garden

powiązane artykuły:

Damrota garden
Lifestyle 7 grudnia, 2023

Wznoszący się przy ulicy Damrota 26 apartamentowiec oferuje blisko 100 mieszkań, w tym przestronn

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.3µg/m3 PM2.5: 10.6µg/m3