"Damrota Garden"- zielona Oaza spokoju w sercu Katowic

Damrota garden

Redakcja

7 grudnia, 2023

Wznoszący się przy ulicy Damrota 26 apartamentowiec oferuje blisko 100 mieszkań, w tym przestronne penthouse'y, otoczone zielenią, które stanowią istotny element charakterystyczny tego nowego budynku. Budynek jest inspirowany wieżowcami z Mediolanu, zwłaszcza tzw. Bosco Verticale, co przekłada się na obecność zielonych ogrodów i tarasów z nasadzoną roślinnością dostosowaną do klimatu i nasłonecznienia.

Damrota Garden oferuje mieszkańcom miejską oazę, gdzie elegancja, luksus i wszelkiego rodzaju udogodnienia są zgodne z zielonym nurtem, tworząc harmonijne środowisko do życia. Nowoczesne podejście do mieszkalnictwa, które łączy powierzchnie mieszkalne i użytkowe z naturą, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na takie rozwiązania w mieście.

Damrota Garden to kompleks łączący luksusowe penthouse'y, apartamenty z dostępem do prywatnych ogrodów oraz przestrzenie biurowo-usługowe, zapewniając mieszkańcom wygodę, komfort, elegancję i prywatność. Projekt zakłada różnorodność metraży apartamentów, a także dostęp do przestrzeni biurowych i usługowych, zapewniając funkcjonalność w sercu miasta.

Cały projekt jest zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, wykorzystując zielone trendy w materiałach budowlanych, systemie nawadniania roślin oraz zastosowaniu paneli fotowoltaicznych dla oświetlenia części wspólnych budynku.

Damrota Garden stanowi doskonałe połączenie nowoczesności, luksusu i harmonii z naturą, tworząc unikalne miejsce do życia w samym centrum Katowic.

Nowe mieszkania katowice

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 22.5µg/m3 PM2.5: 18.6µg/m3