Częstochowa: okradał ludzi w parku. Grozi mu do 10 lat więzienia

42 728806

Redakcja

14 października, 2022

34-latek okradał odpoczywających w Parku Lisiniec. Pod koniec sierpnia ukradł torebki wypoczywającym tam kobietom, pod koniec września włamał się do samochodu. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wytypowali i zatrzymali złodzieja, który zakłócał wypoczynek osobom w Parku Lisiniec. Pod koniec sierpnia dyżurny Komisariatu I Policji w Częstochowie otrzymał zgłoszenie o kradzieży w parku bagażu podręcznego, w którym znajdowały się dokumenty, pieniądze oraz ubrania. Również w tym samym dniu złodziej ukradł torebkę, w której oprócz dokumentów i pieniędzy znajdował się też telefon komórkowy.


W międzyczasie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do samochodu zaparkowanego w pobliżu Parku, skąd zostały skradzione między innymi buty i okulary.  Po zabezpieczeniu śladów policjanci mieli już pewność, że wszystkie te występki popełnij ten sam, wytypowany przez nich mężczyzna. 34-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Za kradzieże i kradzież z włamaniem grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

5 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 33.2µg/m3 PM2.5: 26.5µg/m3