Cieszyn: czasowa zmiana rozkładu jazdy linii 10 i 50

Czasowa zmiana rozkładu i przejazdu autobusów nr 10 i 50

Katarzyna Kulyk

21 marca 2023

W związku z pracami drogowymi na dolnym odcinku ulicy Przepilińskiego planuje się wprowadzenie czasowej zmiany przebiegu i rozkładu jazdy autobusów miejskich.

Od 3 kwietnia planowane jest wprowadzenie zmian, dotyczących czasowej zmiany przebiegu oraz rozkładu jazdy dla linii numer 10 i 50. Sytuacja związana jest z brakiem możliwości przejazdu autobusów komunikacji miejskiej dolnym odcinkiem ulicy Przepilińskiego, co spowodowane jest remontem drogi na danym odcinku.

Planowane jest także przeniesienie przystanku „Kajzara” (w kierunku centrum) ze skrzyżowania ulic Kościuszki i Kajzara na ulicę Kajzara, naprzeciw przystanku „Kajzara” (w kierunku Bobrek Wschód).

Autobus linii 10 w kierunku Bobrek Wschód zamiast zawracać na skrzyżowaniu wyżej wymienionych ulic pojedzie ulicami Kościuszki – Filipowicza – Przepilińskiego – Kajzara – Kościuszki obsługując przystanek „Kajzara”.

Czasowa zmiana rozkładu i przejazdu autobusów nr 10 i 50

Z kolei kurs linii 10 w kierunku centrum miasta pojedzie ulicami Kościuszki – Kajzara – Przepilińskiego – Filipowicza – Kościuszki, obsługując przeniesiony przystanek „Kajzara”.

Kursy linii 50 pojadą ulicami Kościuszki i Kajzara obsługując przystanki „Kościuszki” i „Kajzara”, przystanki te zostaną dodane do rozkładu jazdy linii 50.

Czasowa zmiana rozkładu i przejazdu autobusów nr 10 i 50

powiązane artykuły:

Autobus Olsztyn
Lokalne 22 lutego 2023

Od przyszłego tygodnia nastąpią zmiany w trasie linii autobusowych. Zmienione kursy doty

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

23 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 1.9µg/m3 PM2.5: 1.7µg/m3