Chorzowskie schronisko dobija drożyzna. Trwa zbiórka pieniędzy

Story 172491 1628232667

Redakcja

18 listopada, 2022

Każdego roku do chorzowskiego schroniska trafia coraz więcej starszych zwierząt, które wymagają specjalistycznego leczenia. Koszty rosną, dlatego Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami otwiera zbiórkę internetową i prosi o wsparcie.

Do schroniska w Chorzowie trafia coraz więcej starszych zwierząt. Często są już schorowane, przez co wymagają nie tylko większej, ale i bardziej specjalistycznej opieki. Potrzebna jest pomoc w pokryciu rosnących kosztów utrzymania i leczenia zwierzęcych seniorów.

Całodobowe schronienie, jedzenie, woda - niestety wzrost cen nie omija schroniska. Wolontariusze codziennie zajmują się czworonogami w potrzebie. Zapewniają im nie tylko dach nad głową i pełną miskę, ale także niezbędną opiekę weterynaryjną. Z roku na rok  jednak utrzymanie schroniska jest coraz bardziej kosztowne, a ten rok jest jednym z trudniejszych.

Do naszego schroniska często trafiają zwierzęta z różnego rodzaju urazami, czy też chorobami lub po prostu stare i schorowane... Wymagają one specjalistycznej opieki - od karmy zaczynając, poprzez leki, czasami aż do zabiegów operacyjnych

piszą na stronie zbiórki pracownicy schroniska.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Chorzowie działa pod skrzydłami Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami od niemal 50 lat. Rocznie trafia tu nawet 1500 psów i kotów.

Schronisko można wesprzeć w walce o ich zdrowie wpłacając pieniądze na specjalnie założoną zbiórkę w serwisie Pomagam.pl.

Linki do zbiórki: TUTAJ 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.7µg/m3 PM2.5: 10.8µg/m3