Chorzów: włamywacz z bronią i narkotykami wpadł w ręce policji [WIDEO]

40 594037

Redakcja

28 listopada, 2019

Kryminalni z chorzowskiej dwójki namierzyli i zatrzymali 26-letniego mieszkańca Chorzowa, który włamywał się do sklepów. W trakcie przeszukania mieszkania i innych pomieszczeń policjanci znaleźli przedmioty przypominające broń oraz narkotyki.

W ostatnim czasie na terenie Chorzowa doszło do kilku włamań do placówek handlowych. Sprawą zajęli się kryminalni z chorzowskiej dwójki. Dzięki wnikliwej analizie zgromadzonego materiału dowodowego, w tym zapisów z monitoringów, mundurowi wytypowali i zatrzymali sprawcę tych przestępstw.

Czytaj także: zabrzańska policja poszukuje złodzieja

Wkrótce okazało się, że był to dopiero początek problemów mężczyzny. W trakcie przeszukania mieszkania i innych pomieszczeń użytkowanych przez włamywacza śledczy znaleźli ponad 430 porcji metaamfetaminy, marihuanę oraz przedmioty przypominające broń.

26-latek usłyszał 7 zarzutów, ale sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zarzuty. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Teraz o jego losie zadecyduje sąd, grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Foto i wideo: Policja Chorzów

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 19.8µg/m3 PM2.5: 16.8µg/m3