Budowa nowego odcinka DK-46 w Częstochowie. Zamknięcie ulicy Pułaskiego

Kjhgfdswrtyhg

Redakcja

15 listopada, 2022

16-17 listopada zostanie zamknięty przejazd ulicą Pułaskiego w Częstochowie pomiędzy ul. Goszczyńskiego a dworcem PKP Stradom. Dla linii autobusowej nr 23 będzie wprowadzony objazd.

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie poinformował, że w związku z przebudową wodociągu zamknięte będą dla ruchu kołowego obie jezdnie ul. Pułaskiego na wyżej wymienionym odcinku.
Utrudnienia wynikają z trwającej budowy nowego odcinka DK-46 w Częstochowie, który połączy ulice Główną i Pułaskiego.

Na ten czas obowiązywać będą objazdy - od ul. Pułaskiego ulicami: Sobieskiego i Korczaka do al. Boh. Monte Cassino, od al. Boh. Monte Cassino – ulicą Sobieskiego do ul. Pułaskiego.

Dojazd do dworca PKP Stradom będzie możliwy tylko od strony wschodniej.

Autobusy w obu kierunkach będą kursować na wprost al. Bohaterów Monte Cassino i ul. Korczaka, zatrzymując się na przystankach: HOENE-WROŃSKIEGO i SŁOWACKIEGO.

Jednocześnie dla linii 23 będą zawieszone przystanki w obu kierunkach: SKWER SOKOŁÓW, ZANA i STRADOM DWORZEC PKP oraz: STRADOM i KORCZAKA w kierunku centrum.

Przystanek KORCZAKA w kierunku Dźbowa będzie obsługiwany na ulicy Korczaka, a nie w stałej lokalizacji przy ul. Sobieskiego.
Dojazd pomiędzy Aleją Bohaterów Monte Cassino a przystankami przy Dworcu PKP Stradom dla linii 15 i 37 będzie utrzymany.

 

Źródło: UM Częstochowa

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 30.5µg/m3 PM2.5: 24.5µg/m3