Bójka Kolumbijczyków w Tychach. Zginęła jedna osoba

62 787935

Redakcja

30 listopada, 2023

Obywatele Kolumbii wszczęli bójkę między sobą przy jednej z posesji na terenie Tychów. Jedna osoba zmarła, druga trafiła do szpitala. Uczestnicy awantury zostali zatrzymani. 

Do zdarzenia doszło 26 listopada po godzinie 2:00. Wtedy to służby ratunkowe otrzymały zawiadomienie o bójce przy ul. Ziębiej w Tychach. Niestety finał bójki był tragiczny.

W awanturze brali udział obywatele Kolumbii w wieku od 21 do 34 lat. Podczas bójki użyty został "sprzęt". W wyniku starcia zginął 34-letni mężczyzna. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się go uratować. 

Inny z Kolumbijczyków doznał obrażeń w postaci ran ciętych i został przewieziony do szpitala, gdzie po zaopatrzeniu nie było wskazań do jego hospitalizacji.

- Na miejscu, przez kilka godzin pracowali tyscy policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Uczestnicy bójki trafili do policyjnej izby zatrzymań, a następnie, decyzją sądu, został wobec nich zastosowany tymczasowy areszt. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozi mu kara dożywotniego więzienia - informuje policja.

Pozostałe osoby będą odpowiadać za udział w bójce. Obywatele Kolumbii najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie, gdzie będą oczekiwać na rozprawę.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.6µg/m3 PM2.5: 10.0µg/m3