Basen Zadole ponownie otwarty. Awaria Tauron Ciepło usunięta

Basen zadole

Redakcja

21 kwietnia 2023

Basen Zadole jest od rana jest ponownie otwarty dla mieszkańców. Był zamknięty od czwartku 20 kwietnia od godziny 14.00 z powodu braków w dostawach ciepła przez Tauron Ciepło.

Basen Zadole w Katowicach był jest zamknięty od godziny 14.00 w dniu 20 kwietnia br. do odwołania z powodu braków w dostawach ciepła przez Tauron Ciepło. Strefa sucha pozostawała otwarta a klienci mogli korzystać z basenów Brynów i Burowiec. Awaria została usunięta i klienci mogą już korzystać z basenu Zadole.

Basen przy ulicy Wczasowej umożliwia atrakcyjne spędzanie czasu mieszkańcom niezależnie od ich preferencji. Lubiący intensywny wysiłek mają do dyspozycji 6-torowy basen sportowy o wymiarach 25x16 metrów i głębokości od 120 do 180 centymetrów. Drugi z basenów – przeznaczony jest do nauki pływania i rekreacji – ma 3 tory oraz głębokość od 80 do 120 centymetrów.

Na wyposażeniu obiektu znajdują się takżewodne masażery siedzące, leżanki, gejzery, jacuzzi, brodzik dla dzieci z grzybkiem, zjeżdżalnia o długości 80 metrów oraz trybuny, które mogą pomieścić 112 widzów. W obiekcie można także skorzystać ze strefy saun z sauną turecką, dwiema saunami fińskimi, wytwornicą lodu, prysznicami oraz wypoczywalnią.

powiązane artykuły:

Tężnia w parku Zadole
Lokalne 31 marca 2023

Od 1 kwietnia, mieszkańcy Katowic będą mogli znowu korzystać ze zdrowotnych właściwości t

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

23 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.3µg/m3 PM2.5: 2.1µg/m3