Akcja łowców pedofilów w Chorzowie

Handcuff g764413ea5 1920

Redakcja

27 listopada, 2023

Znana w Polsce Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili przeprowadziła kolejną akcję na terenie województwa śląskiego. Tym razem jej działacze namierzyli 22-letniego mieszkańca Chorzowa.

Jak informuje ECPU Polska, 22-letni mieszkaniec Chorzowa utrzymywał kontakt z tzw. "wirtualnym dzieckiem", czyli pułapką. Osoba z fundacji podawała się za 12-letnią dziewczynkę, o czym miał wiedzieć 22-latek.

- Niejednokrotnie prosił swoją rozmówczynię o wysłanie mu jej roznegliżowanych zdjęć. Wyglądem intymnych części ciała chwalił się również chętnie przed 12- latką - relacjonuje ECPU Polska.

Mężczyzna miał inicjować wideorozmowy, na których masturbował się przed kamerą. Ponadto miał zachęcać do tego swoją nieletnią rozmówczynię. Wysyłał też materiały pornograficzne.

- Wizualizował stosunek płciowy z udziałem 12- latki. Fantazjował także o miłości francuskiej i greckiej. Przekonywał słowami: "Zrobiłbym tak, żeby Cię nic nie bolało..." - komentuje organizacja wyszukująca potencjalnych pedofilów w sieci.

ECPU Polska przyjechała do Chorzowa. Zgłosiła sprawę tamtejszej komendzie, która uczestniczyła w akcji zatrzymania podejrzanego. Na transmisji ECPU Polska "agent" fundacji relacjonuje, że 22-latka próbowała bronić jego matka.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 33.6µg/m3 PM2.5: 26.5µg/m3