Counter Strike na żywo w Katowicach. Airsoft Team Poland Tournament po raz pierwszy w randze międzynarodowej w Polsce

Airsoft Team Poland Tournament Katowice

Redakcja

23 lutego 2024

Fundacja Taktyczna Akademia Kultury "TAK", przy wsparciu MOSiR Katowice, zaprasza na kolejne emocjonujące zawody z serii Airsoft Team Poland Tournament. Impreza, która odbędzie się na terenie ośrodka sportowego MOSiR "Kolejarz", będzie pierwszym międzynarodowym turniejem tego typu w Polsce.

Airsoft Team Poland Tournament to cykl zawodów w dynamicznym sporcie "speedsoft". Jest to kompetytywna odmiana Airsoftu, którą skojarzyć można z Paintbalem bez wykorzystania farby.
Przypomina swoim charakterem realizację popularnych gier komputerowych, jak Counter Strike czy Call of Duty, sport ten zyskuje coraz większą popularność.

Na wydarzenie przybędą drużyny z Czech, Francji, Rumunii oraz Łotwy, aby zmierzyć się z polskimi zawodnikami. Łącznie blisko 70 graczy będzie rywalizować o puchar oraz nagrody ufundowane przez europejskich sponsorów.

Rozgrywki będą transmitowane na żywo w Internecie na kanałach Youtube i Facebook oraz będą dostępne dla publiczności na trybunach, co pozwoli kibicom na emocjonujące śledzenie zmagań graczy w czasie rzeczywistym. Wstęp dla publiczności będzie darmowy.

Turniej rozpocznie się w sobotę o godzinie 10:00 i potrwa do niedzielnego popołudnia, do godziny 16:00, obejmując nawet 150 rund oraz wystrzelenie pół miliona kulek.

To wydarzenie otwiera tegoroczny sezon Airsoft Team Poland, który zapowiada się jako najbardziej ekscytujący dotychczas. W tym roku w Katowicach odbędą się kolejne zmagania takie jak Liga, Puchar Polski oraz kolejny Turniej Międzynarodowy w formule open, który zapoczątkuje duże cykliczne wydarzenie.


Katowice 2024 Airsoft Team Poland Tournament

powiązane artykuły:

Paintball 1282164 1920
Lokalne 26 kwietnia 2021

W Piekarach Śląskich uruchomione zostanie pole paintballowe. To będzie jedno z nielicznych takich mi

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.0µg/m3 PM2.5: 5.4µg/m3