42-latka zabiła swojego męża? Kobieta trafiła do aresztu

Handcuff g764413ea5 1920

Redakcja

26 maja 2023

Śledczy wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w jednym z mieszkań w Częstochowie. 42-letnia kobieta jest podejrzana o ugodzenie nożem swojego męża, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. 

We wtorek około godziny 20.00 policjanci z komisariatu II w Częstochowie otrzymali zgłoszenie dot. rannego 51-latka, który pilnie potrzebuje pomocy.

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ul. Równoległej w Częstochowie. 51-latek zadzwonił na numer alarmowy i poinformował, że został ugodzony nożem przez żonę prosto w serce.

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali leżącego z raną klatki piersiowej 51-latka, który nie dawał oznak życia. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Do wyjaśnienia została zatrzymana jego żona, podejrzewana o tą zbrodnię. W chwili zatrzymania 42-latka była pijana. Badanie wykazało w jej organizmie 3 promile alkoholu - informuje policja.

42-latka została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut zabójstwa. Nie przyznała się do winy.

Areszt dla żony

Sąd w Częstochowie na wniosek prokuratury zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 42-latki. Śledztwo trwa. M.in. sekcja zwłok ofiary ma wyjaśnić wiele niewiadomych. 

Jeżeli podejrzenia się potwierdzą, a kobieta zostanie uznana za winną zabójstwa swojego męża, to może spędzić nawet resztę życia za kratkami.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.0µg/m3 PM2.5: 8.1µg/m3