42-latek znęcał się nad swoją partnerką

Handcuffs 3655288 340

Redakcja

20 października, 2023

42-letni mieszkaniec Zawiercia przyznał się do znęcania psychicznego i fizycznego nad swoją partnerkę. Teraz grozi mu odsiadka. 

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Zawierciu. W nocy z niedzieli na poniedziałek policja interweniowała w sprawie awantury. Według wstępnych ustaleń, 42-letni mężczyzna krzyczał i ubliżał swojej partnerce. Doszło też do agresji fizycznej. Miał ponad 3 promile alkoholu. 

-  Został zatrzymany. Z uwagi na zachodzącą przemoc, mundurowi założyli tzw. niebieską kartę, a od kobiety zostało przyjęte zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. W sprawie zostało wszczęte dochodzenie. Ustalono, że to nie pierwsza tego rodzaju sytuacja. Mężczyzna miał się znęcać psychicznie i fizycznie nad 47-latką od zeszłego roku. Groził jej, zastraszał i ją poniżał. Popychał i uderzał - relacjonuje zawierciańska policja. 

42-latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Ponadto otrzymał zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną zarówno bezpośrednio, jak i poprzez inne środki komunikowania się. Nie może także zbliżać się do kobiety. Musiał też opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 37.8µg/m3 PM2.5: 29.8µg/m3