25-latek prowadził samochód pod wpływem narkotyków

37 726591 2

Redakcja

28 września 2022

Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej, kiedy okazało się, że prowadził volkswagena pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Za jazdę pod wpływem środków odurzających i złamanie zakazu grozi mu kara do 5 lat więzienia i wysoka grzywna.

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. We wtorek, 26 września po południu patrol zauważył volkswagena, kierowanego przez mężczyznę, dobrze znanego policjantom z posiadania zakazu prowadzenia. Policjanci postanowili zatrzymać auto do kontroli drogowej. 

Podczas rozmowy z policjantami kierowca zachowywał się nienaturalnie. Był wyraźnie pobudzony, a jego źrenice były nienaturalnie rozszerzone. Stróże prawa zdecydowali poddać kierującego badaniu narkotesterem, które wykazało, że mężczyzna znajdował się pod wpływem pochodnych amfetaminy. 25-latek został zatrzymany. Jak informuje policja, za jazdę pod wpływem środków odurzających i złamanie sądowego zakazu grozi mu do 5 lat więzienia i wysoka grzywna.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.1µg/m3 PM2.5: 3.6µg/m3