21-latek pod wpływem narkotyków uciekł z karetki

66 721391

Redakcja

26 sierpnia, 2022

Policjanci z Żor zostali wezwani do interwencji na terenie centrum przesiadkowego. Jak się okazało, przebywający tam 21-latek pił alkohol. Funkcjonariusze zorientowali się, że jest również pod wpływem substancji psychoaktywnych.

Do zdarzenia doszło w minioną środę. Po godzinie 10:00 patrol policji został skierowany do Żorskiego Centrum Przesiadkowego, gdzie młody mężczyzna leżał na schodach oraz spożywał alkohol. Po przyjeździe na miejsce mundurowi potwierdzili wykroczenia, za które 21-latek został ukarany mandatami. 

- W trakcie spokojnej rozmowy z niewiadomych przyczyn mężczyzna ten wpadł w szał i próbował uciec z miejsca interwencji. Policjanci szybko zorientowali się, iż mają do czynienia z osobą pod wpływem środków psychoaktywnych. Widząc jego irracjonalne zachowanie, obezwładnili go na ziemi i wezwali pogotowie ratunkowe w trosce o zdrowie mężczyzny. Kiedy na chwilę się uspokoił, przyznał się, że w dniu interwencji zażył środki odurzające, ale sam nie wie jakie - informuje żorska policja. 

Policjanci wezwali pogotowie. Następnie przekazali 21-latka pod ich opiekę, ponieważ wymagał interwencji medycznej. Jednak po chwili mężczyzna wyskoczył z karetki i zaczął uciekać. Szybko został ponownie zatrzymany przez policjantów. 21-latek został przewieziony do szpitala miejskiego celem dalszej, koniecznej diagnostyki.

powiązane artykuły:

43 721537
Lokalne 27 sierpnia, 2022

Policja zatrzymała 46-latka, który posiadał przy sobie oraz w mieszkaniu znaczną ilości narkotyków.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.5µg/m3 PM2.5: 6.1µg/m3