Znęcał się nad żoną. Domowy tyran odpowie jak... recydywista

Kozieglowy

Redakcja

7 grudnia, 2019

Policjanci z komisariatu w Koziegłowach zatrzymali 49-latka, który znęcał się nad rodziną. Usłyszał już zarzut. Dodatkowo, prokurator zajmujący się sprawą nakazał mu opuścić wspólne mieszkanie i stawiać się regularnie na policji.

Funkcjonariuszy powiadomiła przerażona kobieta, która opowiedziała, że jej nietrzeźwy i agresywny mąż dobija się do mieszkania. Na miejscu  zjawił się patrol. Stróże prawa od razu zatrzymali dobrze znanego im 49-latka i doprowadzili do policyjnego aresztu. W rozmowie z policjantami kobieta wyznała, że jej mąż od pięciu lat stosuje wobec niej przemoc. W obawie o życie dziecka oraz własne, powiadomiła stróżów prawa. Sprawą zajęli się kryminalni z Koziegłów, którzy zebrali dowody przeciwko mężczyźnie, a kiedy potwierdziło się, że jest sprawcą przemocy w rodzinie, doprowadzili go do prokuratury. Prokurator nie miał wątpliwości, że agresywny 49-latek nie może dłużej pozostać w domu z żoną i dzieckiem.

CZYTAJ TAKŻE: Areszt dla wyrodnej córki. Po pijanemu znęcała się nad ojcem [ZDJĘCIA]

Za stosowanie przemocy odpowie jako recydywista, bowiem w przeszłości miał już wyrok za znęcanie się nad rodziną. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce sąd.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 34.9µg/m3 PM2.5: 27.8µg/m3