Znany prezenter telewizyjny "przegrał" z ulewą w Będzinie

Dowbor

Redakcja

30 sierpnia, 2022

W niedzielę przez województwo śląskie przeszły gwałtowne ulewy. W wielu miejscowościach powstały olbrzymie rozlewiska na drogach. Było bardzo niebezpiecznie, a sporo samochodów zostało uszkodzonych.

Najbardziej ucierpiało Zagłębie, gdzie strażacy interweniowali kilkaset razy. Zalane zostały również samochody, które stały na parkingach osiedlowych, przy sklepach lub ich kierowcy spróbowali przejechać przez rozlewisko. Pecha miał znany dziennikarz i prezenter telewizyjny, Maciej Dowbor, który tego dnia przejeżdżał przez Będzin. 

Na jednej z ulic, gdzie woda utworzyła mały staw na drodze, samochód Dowbora stanął. Sam dziennikarz potrzebował pomocy służby drogowej, ponieważ dalsza jazda była niemożliwa. Jego pojazd został zalany. Swoim doświadczeniem z wizyty w woj. śląskim postanowił pochwalić się na TikToku, gdzie razem z żoną prowadzi popularny kanał.

Internauci poprawili prezentera, który w napisie do filmiku popełnił dla wielu "karygodny błąd". Napisał "na Śląsku", a jak dobrze wiemy Będzin to dumne miasto Zagłębia Dąbrowskiego.

Po niedzielnej ulewie KP PSP w Będzinie odnotowało na terenie całego powiatu ponad 70 zdarzeń. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

4 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.1µg/m3 PM2.5: 10.2µg/m3