Zlot Fiatów 126p w Katowicach

126p rocent stylu w Libero 5

Redakcja

21 lipca, 2023

W sobotę, 22 lipca Libero Katowice wraz z Tyskim Ruchem Klasyków zaprasza miłośników kultowego malucha i nie tylko, na zlot „126P.ROCENT Stylu w Libero”, który organizowany jest z okazji 50-lecia produkcji Fiata 126p

50 lat temu pierwszy maluch zjechał z taśmy produkcyjnej fabryki w Bielsku-Białej. Wspólnie z Tyskim Ruchem Klasyków, Libero Katowice chce uczcić to wydarzenie. Z tej okazji organizuje zlot maluchów, w którym może wziąć udział każdy, i mały i duży. Na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje oraz konkursy. Dla najmłodszych przygotowana zostanie specjalna strefa zabaw, w której pod okiem profesjonalnych animatorów każde dziecko będzie mogło stworzyć i dowolnie ozdobić swojego wyjątkowego maluszka. Najładniejsze prace zostaną nagrodzone.

Dostępne będą atrakcje na Placu do Radości przed Libero – trampoliny, dmuchany zamek czy samochodziki. Dla pozostałych uczestników zaplanowano konkurs wiedzy o Fiacie 126p, w którym każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat historii, technologii i ciekawostek związanych z tym kultowym modelem. Nagrodą dla zwycięzcy będzie półgodzinna przejażdżka maluchem po okolicy, która zagwarantuje zabawę na 126p.rocent! Nie zabraknie także wyborów ekstra modeli klasyków zlotu. Będzie to doskonała okazja, aby podziwiać różne wersje i modyfikacje maluchów, poznać innych miłośników i podzielić się z nimi swoją pasją i radością związaną z motoryzacją.

- W Libero zawsze staramy się tworzyć wyjątkowe i niezapomniane doświadczenia dla naszych klientów. Zlot „126P.ROCENT Stylu w Libero” z okazji 50-lecia produkcji Fiata 126p to wydarzenie, które pozwoli nam uczcić ten kultowy samochód i połączyć pasjonatów maluchów z całej okolicy. Będzie to także okazja do podzielenia się pasją, wspólnego świętowania i odkrywania niesamowitych historii związanych z tym kultowym samochodem mówi Aleksander Poltier, Senior Marketing Manager Libero Katowice.

Oprócz maluchów będzie można podziwiać również inne klasyki oraz specjalne „perełki” modelu 126p, które pojawią się we wnętrzu galerii Libero. Podczas zlotu kursował będzie także specjalny maluch, który wszystkich chętnych zabierze w niezapomnianą podróż w czasie po okolicy.  Zlot rozpocznie się o godzinie 13. 

Zlot „126P.ROCENT Stylu w Libero” organizowany jest we współpracy z grupą „maniaków” motoryzacyjnych zrzeszających wszystkich miłośników klasycznych pojazdów – z Tyskim Ruchem Klasyków. 

mat. pras.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3