Zimowa Plenerowa Parada z Mikołajem w Bytomiu

Zimowa Plenerowa Parada z Mikołajem

Redakcja

9 grudnia, 2022    Bytom

Miasto Bytom zaprasza do wspólnego udziału w Zimowej Plenerowej Paradzie z Mikołajem w piątek 9 grudnia od 17.00 do 18.45. Podczas wspólnej zabawy zaplanowano nie tylko spotkanie ze świętym Mikołajem, ale również słodkie prezenty, śpiewane kolęd oraz jarmark świąteczny.

Piątkowa parada świętego Mikołaja rozpocznie się w piątek 9 grudnia o 17.00 na bytomskim Rynku. Tam w specjalnym samochodzie, który rozpocznie pochód orszaku, na najmłodszych będzie czekał słodki poczęstunek. Z bytomskiego Rynku uczestnicy plenerowej parady udadzą się ulicą Podgórną na plac Jana III Sobieskiego, a następnie ulicami: Żołnierza Polskiego, Smolenia, Korfantego, Żeromskiego oraz Lenartowicza na plac Karin Stanek, gdzie odbędzie się finał piątkowej imprezy.

Na placu Karin Stanek, tuż obok Bytomskiego Centrum Kultury na dzieci również będą czekały słodkie upominki, zaś podczas finału imprezy dla wszystkich uczestników parady zagrają muzycy Orkiestry Dętej Państwowych Szkół Budownictwa w Bytomiu. Warto dodać, że na placu Karin Stanek mieszkańcy będą mogli również skorzystać z oferty jarmarku świątecznego, a także zaśpiewać świąteczne utwory wspólnie z Gabrielą Silvą - wokalistką operową.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.4µg/m3 PM2.5: 4.0µg/m3