Zamknięcie przejazdu pod wiaduktem w Bytomiu. Wyznaczono objazdy

Zamkniecie przejazdu pod wiaduktem bytom

Redakcja

16 lutego 2024

Uwaga kierowcy! Od 17 do 18 lutego zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem nad ul. Dąbrowa Miejska w Bytomiu. Na czas zamknięcia wiaduktu drogowcy przygotowali objazdy.

Kolejne prace związane z przebudową wiaduktu kolejowego nad ul. Dąbrowa Miejska będą przyczyną zamknięcia przejazdu pod wiaduktem od 17 do 18 lutego /sobota i niedziela/. Dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska zostaną wprowadzone objazdy do Centrum i Stolarzowic.

Przebudowa wiaduktu nad ul. Dąbrowa Miejska jest realizowana w ramach przebudowy linii kolejowej nr 131, tzw. Magistrali Węglowej na odcinku Chorzów Batory - Bytom - Nakło Śląskie.

W związku z kolejnymi zaplanowanymi pracami przy wiadukcie dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska zostaną wprowadzone dwie trasy objazdu do Centrum oraz do Stolarzowic:

  • objazd do Stolarzowic będzie prowadzony ulicami: Celną - al. Jana Nowaka - Jeziorańskiego - Frenzla aż do Placu Szpitalnego;
  • objazd do Centrum będzie prowadzony ulicami: Suchogórską - Rokitnicką - Stolarzowicką do Placu Szpitalnego.

W celu zapewnienia dojazdu do Specjalnej Strefy Ekonomicznej zlokalizowanej przy ul. Hakuby tymczasowo zostaną unieważnione znaki dotyczące zakazu wjazdu pojazdów o nacisku osi większym niż 8 ton na ulicy Podleśnej oraz Dąbrowie Miejskiej.

powiązane artykuły:

Miejski monitoring w bytomiu
Lokalne 14 lutego 2024

Około 170 kamer bytomskiego miejskiego monitoringu od stycznia jest pod ciągłą obserwacją strażni

Bytomnastawnia
Lokalne 11 lutego 2024

PKP PLK ogłosiły przetarg na remont nastawni bramowej w Bytomiu. Na stacji prowadzona jest przebu

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

9 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.6µg/m3 PM2.5: 2.3µg/m3