Z Katowice Airport do Brukseli

2023 12 14 wizz air uruchamia trasę z katowice airport do brukseli charleroi

Redakcja

14 grudnia, 2023

Nowe połączenie w ofercie Katowice Airport. Z portu lotniczego w Pyrzowicach polecimy do Brukseli. 

Linia Wizz Air ogłosiła uruchomienie lotów z Katowice Airport do lotniska Bruksela-Charleroi South. Bilety na nową trasę są już dostępne. 

Bruksela to dla wielu ciekawy kierunek turystyczny. To również istotne miasto administracyjne dla Zjednoczonej Europy. Bezpośrednie loty najczęściej dostępne były z Warszawy, a organizowały je droższe linie lotnicze. Nowa oferta Wizz Air i Katowice AIrport na pewno będzie ciekawą propozycją dla tych mniej zamożnych podróżnych. 

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy uruchomić dziś połączenia z Katowic do Charleroi, tworząc dla podróżnych jeszcze więcej możliwości, dzięki którym będą mogli odkrywać bogactwo kulturowe Brukseli. Wraz z nadejściem sezonu zimowego zachęcamy pasażerów, do skorzystania z okazji, aby odkryć świąteczny urok jarmarków bożonarodzeniowych i cieszyć się serdeczną gościnnością Brukseli - powiedziała Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

- Cieszę się, że dzięki linii lotniczej Wizz Air, ponownie można polecieć z Katowice Airport do Brukseli-Charleroi. Od wielu lat ściśle współpracujemy z linią Wizz Air, czego efektem jest rozwój siatki połączeń tego przewoźnika z katowickiego lotniska. Trasa do Charleroi to ważne ułatwienie dla szerokiego grona mieszkańców województwa śląskiego, którzy pracują w Belgii, m.in. w instytucjach Unii Europejskiej. Jestem przekonany, że kierunek spotka się z dużym zainteresowaniem - ocenił Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.1µg/m3 PM2.5: 9.3µg/m3