Wynik wyborów w Rudzie Śląskiej można obstawiać u bukmachera

Csm IMG 20220713 122225 7ec1e324dd
Kastelik

Szymon Kastelik

7 września, 2022

I tura wyborów przedterminowych na prezydenta Rudy Śląskiej zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem mieszkańcy oraz osoby z zewnątrz mogą jeszcze bardziej emocjonować się wynikami głosowania. Jeden z zakładów bukmacherskich przyjmuje kupony dot. rudzkich wyborów.

Przyzwyczailiśmy się do tego, że w legalnych zakładach bukmacherskich możemy stawiać tylko na wydarzenia sportowe. Tymczasem od dobrych kilku lat "zabawa" została rozszerzona na wiele innych sfer życia, w tym na politykę. Betfan przyjmuje zakłady dotyczące wyników wyborów przedterminowych w Rudzie Śląskiej. Każdy chętny (i oczywiście pełnoletni) może postawić na swojego faworyta.

Przypomnijmy, że startuje siedem osób. Jeżeli chcemy zaryzykować i wygrać najwięcej, musimy postawić na Pawła Dankiewicza, którego kurs wynosi 100.00. Analitycy Betfan nie przewidują również zwycięstwa Macieja Mola, Jolanty MIlas (w obu przypadkach kurs 65.00) i Krzysztofa Toboły (55.00). Według zakładu bukmacherskiego kurs na Marka Wesołego wynosi 3,50, a Michała Pierończyka 3.00. Na ten moment najniższy kurs jest na Krzysztofa Mejera, który według analityków ma największe szanse na wygraną (1.70 do 1.95). 

- Analitycy bukmachera uważają jednak, że wybory prezydenckie w Rudzie Śląskiej nie rozstrzygną się w jednej turze. BETFAN wyznaczył kurs 1.15 na to, że dojdzie do II tury wyborów, co oznacza prawie pewne zdarzenie. Bukmacher uważa też, że w II turze zmierzą się Mejer i Wesoły. Kurs na wejście Krzysztofa Mejera do II tury wyborów wynosi w BETFAN 1.50, zaś Marka Wesołego 2.00. Ostatecznie i tak fotel prezydenta miasta, zdaniem BETFAN, przypadnie Krzysztofowi Mejerowi - informuje Betfan.

I tura wyborów w Rudzie Śląskiej w najbliższą niedzielę, 11 września. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 19.6µg/m3 PM2.5: 17.6µg/m3