Wyjątkowa okazja na spotkanie z Antonim Piechniczkiem na Stadionie Śląskim

W NS Oo Oa8bn Zy J Qki W4h HRTOIRE5 EB27g4 N Ptb Ije thumb

Redakcja

15 maja, 2022

Antoni Piechniczek, piłkarz i uznany szkoleniowiec reprezentacji Polski w piłce nożnej będzie gościem spotkania autorskiego, które odbędzie się na Stadionie Śląskim 18 maja o godzinie 18:00 z okazji premiery książki „Antoni Piechniczek. Bezkompromisowa biografia”. Wydarzenie odbędzie się w nowym Centrum Konferencyjnym obiektu, a wstęp będzie w pełni bezpłatny.

Podczas spotkania Antoni Piechniczek opowie o swojej karierze na boisku, jak i o roli szkoleniowca Odry Opole, a następnie reprezentacji Polski. A przypomnijmy, że to pod jego czujnym okiem nasza kadra wywalczyła brązowy medal na mistrzostwach świata w 1982 roku. Legenda polskiego futbolu opowie też o wielu ciekawostkach ze swojego życia. Co więcej chętni zgromadzeni na Sali będą mogli zadać pytania i dopytać o interesujące ich kwestie.

Oprócz Antoniego Piechniczka w wydarzeniu wezmą udział również autorzy biografii piłkarza: Paweł Czado oraz Beata Żurek. Opowiedzą oni o reporterskiej pracy nad książką, o przeprowadzaniu licznych wywiadów na jej potrzeby, ale też nie zabraknie anegdot na temat polskiego futbolu i nie tylko.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w spotkaniu powinni zjawić się w recepcji Stadionu Śląskiego (wejście od strony promenady Generała Jerzego Ziętka) około 17:50. Spotkanie rozpocznie się w Centrum Konferencyjnym Stadionu Śląskiego o godzinie 18:00. Wstęp będzie w pełni bezpłatny.

 

Źródło: Stadion Śląski

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 34.9µg/m3 PM2.5: 27.8µg/m3