Wybuch w Radlinie. Nie żyje mężczyzna

63 775522

Redakcja

12 września, 2023

Tragiczne zdarzenie w Radlinie. Nie żyje mężczyzna, który został poszkodowany w wybuchu, do którego doszło w budynku gospodarczym. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 14:00 przy ul. Rymera w Radlinie. Według wstępnych ustaleń, w budynku gospodarczym przylegającym do domu doszło do wybuchu.

Poszkodowany został 66-letni mężczyzna. Na miejsce wezwano służby, w tym śmigłowiec LPR. Pomimo akcji ratunkowej, nie udało się uratować mężczyzny.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia i przede wszystkim tego, co było powodem eksplozji. Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło w czasie prac spawalniczych. Nie stwierdzono pożaru i naruszenia konstrukcji budynku. 

- Wstępnie ustalili, że podczas wykonywania prac warsztatowych przez 66-letniego właściciela, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzny, nie udało się go uratować. Czynności procesowe na miejscu wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratora, wykluczając w zdarzeniu udział innych osób. Szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prowadzone postepowanie - informuje policja. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.7µg/m3 PM2.5: 2.1µg/m3