WOŚP: wylicytuj kolację z prezydentem Bielska-Białej Jarosławem Klimaszewskim

J mkl mk

Redakcja

24 stycznia 2022

Podobnie jak w ubiegłym roku, również w ramach tegorocznego finału WOŚP, można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej Jarosławem Klimaszewskim.

Wyjątkowy bielski akcent w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia. Po raz kolejny można wylicytować kolację z prezydentem Jarosławem Klimaszewskim.

Po wielkim sukcesie zeszłorocznej aukcji, w której bardzo hojnie wsparliście Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy, pora na reedycję!”

czytamy w opisie aukcji.

 W ubiegłym roku kolację z Prezydentem Jarosławem Klimaszewskim wylicytowano za 14 199 zł.

A co na kolacji? Rozmowy o wszystkim (lub niemal wszystkim) – mieście, życiu, Podbeskidziu i o tym, o co zawsze chcieliście zapytać, a nie mieliście okazji. Dokładny czas, miejsce (na terenie Bielska-Białej lub okolic) i menu spotkania ustalone zostanie po zakończonej aukcji tak, aby pasowało obu stronom ”

czytamy dalej.

Aukcja dostępna jest TUTAJ

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku. W tym roku zebrane pieniądze zostaną zainwestowane w zapewnienie najlepszej diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Na liście zakupów znajduje się specjalistyczny sprzęt, m.in.: angiograf dwupłaszczyznowy do leczenia siatkówczaka, tonometry do pomiaru ciśnienia śródgałkowego czy lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.0µg/m3 PM2.5: 3.6µg/m3