Wodzisławianka przepadła bez śladu. Policja i rodzina jej poszukują

63 594965

Redakcja

4 grudnia 2019

Wodzisławscy policjanci poszukują zaginionej Martyny Mularczyk. Kobieta wyszła z domu trzy dni temu z zamiarem udania się na stację paliw przy ulicy 26 Marca. Od tamtej pory rodzina nie ma z nią kontaktu. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Opis zaginionej - wzrost 176 cm, sylwetka średnia, włosy koloru jasnego - długości do ramion, oczy koloru piwnego. Kobieta miała na sobie jasną kurtkę zimową do kolan, buty typu kozaki koloru czarnego oraz torebkę koloru czarno białego.

Czytaj także: zaginiona bielszczanka niestety nie żyje 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej lub posiadają informacje w tej sprawie  proszone są o kontakt z KPP w Wodzisławiu Śląskim  pod nr tel. 32 453-72-55, 32 453-72-85 lub numerem alarmowym 112.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3