Wisła cieszyła się latem! [Foto+Wideo]

DSC 0250 1

Redakcja

6 lipca 2020

Kameralne koncerty, gry i zabawy, gawęda przy ognisku, pokaz teatru ognia – tak w Wiśle w miniony weekend można było cieszyć się latem. Impreza rozpoczęła cykl letnich wydarzeń w Perle Beskidów.

"W tych niełatwych warunkach związanych z pandemią, postawiliśmy w Wiśle na kameralne imprezy pełne relaksu i dobrej muzyki. Tak właśnie wyglądało wydarzenie „Cieszmy się latem”. W Parku Kopczyńskiego stanął Namiot Przygód, w którym można było skomponować własną herbatę, zagrać w planszówki, przejść ścieżkę sensoryczną czy nauczyć się wykonywać papier czerpany. Ale to nie wszystko, na Placu Hoffa w Wiśle mogliśmy posłuchać koncertów, nasi goście z radością wysłuchali gawędy przy ognisku a zwieńczeniem sobotniego dnia był piękny pokaz teatru ognia Inferis" – mówi Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.    

ZOBACZ RELACJĘ WIDEO Z IMPREZY

Na wiślańskim rynku w sobotę zagrała Dagmara Pyzik i zespół Dzień Dobry a w niedzielę Hania Malacina-Karpiel i Arek Wiech i zespół Cztery Piąte. Prawdziwą furorę zrobił Namiot Przygód, który przyjechał do Wisły razem z ekipą Opowiadamy o Świecie i gawęda, wykonana przez Południe Events.

Foto: UM Wisła

DSC 0327 1

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.0µg/m3 PM2.5: 3.6µg/m3