Wiktoria z Sosnowca odnaleziona! Policja odwołuje "child alert"

Pilne

Redakcja

7 sierpnia, 2023

Wiktoria z Sosnowca została odnaleziona. Taką informację przekazała policja w poniedziałek rano. 

Dziewczynka 5 sierpnia 2023 roku wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania w Sosnowcu. Miała wynieść śmieci. Od tamtej pory nie było z nią kontaktu. Ostatnio widziana była w okolicach ulicy 11 Listopada w Sosnowcu.

W niedzielę rano policja poinformowała o rozpoczęciu poszukiwań. Natomiast wieczorem tego samego dnia uruchomiony został "child alert". Do akcji poszukiwawczej włączono wszystkie możliwe służby: straż pożarną, OSP, a nawet GOPR. Zgłaszali się również ochotnicy.


Wiktoria odnaleziona

W poniedziałek rano policja poinformowała o odnalezieniu dziewczynki. - Policjanci odnaleźli zaginioną 12-latkę z Sosnowca. W szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej na terenie całego kraju współpracowali policjanci z Sosnowca, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i Komendy Głównej Policji, a także Państwowa Straż Pożarna, ochotnicza straż pożarna i Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Dziękujemy za udostępnianie informacji o zaginięciu - czytamy w komunikacie. 

Dziewczynka miała zostać odnaleziona w woj. zachodniopomorskim. Policja dla dobra dziecka i jej rodziny nie chce zdradzać szczegółów i prosi o uszanowanie prywatności.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.5µg/m3 PM2.5: 12.2µg/m3