Weź udział w konkursie fotograficznym "Beskidy w kadrze zatrzymane"

Mountains g6af7938bb 1920

Redakcja

1 maja, 2022

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w 21. konkursie fotograficznym "Beskidy w kadrze zatrzymane". W tej edycji konkursu organizatorzy czekają na zdjęcia w dwóch kategoriach tematycznych: Kolory oraz Zaklęte w kamieniu.

Organizatorami konkursu są: Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych im. St. Czerneleckiego działające przy Oddziale PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej, Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Wydział Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, Urząd Gminy Jaworze oraz Urząd Gminy Kozy.

Prace konkursowe należy składać w Biurze Oddziału PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej przy ul. Wzgórze 9 z dopiskiem Konkurs fotograficzny lub wysłać pocztą na ten adres. Termin składania prac upływa 10 września 2022 r.

Konkurs ma charakter otwarty i jest dostępny dla wszystkich fotografujących amatorsko, udział w nim jest bezpłatny.

Do konkursu należy zgłaszać zdjęcia nieoprawione, w formacie nie mniejszym niż 15 x 21 cm oraz nie większym niż 30 x 40 cm. 

Na każdym zdjęciu na odwrocie należy umieścić: imię i nazwisko autora, koniecznie numer telefonu i adres e-mail oraz tytuł fotografii, miejsce jej wykonania.

Do zdjęć trzeba dołączyć podpisaną płytę CD lub inny nośnik zawierający formę cyfrową zgłoszonych zdjęć (plik JPG, rozdzielczość min. 300 dpi, format - dłuższy bok - min. 2480 px, RGB), nazwa pliku powinna być tytułem zdjęcia.

Jeden autor może przesłać trzy prace, w tym jedną pracę typu tryptyk, cykl itp. liczącą maksymalnie trzy zdjęcia. Zdjęcia kolorowe i czarno-białe będą oceniane wspólnie. Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Najciekawsze prace prezentowane będą na stronie internetowej: www.przewodnicy.beskidy.pl w dziale konkursy.

Nadesłane na konkurs zdjęcia oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież do lat 16 włącznie oraz dorośli i młodzież powyżej 16 lat.

 

Źrodło: UM Bielsko-Biała

Cdsasdc

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

10 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 13.3µg/m3 PM2.5: 10.4µg/m3