Pileczka

Redakcja

27 października, 2022

Zaczynamy weekend, w którym nie zabraknie piłkarskich emocji! Niestety kibice nadal nie mogą zawitać na stadiony i wesprzeć dopingiem swoje ulubione drużyny.

Piątek


18.00
PKO Ekstraklasa
Piast Gliwice – Wisła Płock,
Fortuna I liga
GKS Tychy – GKS 1962 Jastrzębie,

20.15
Statscore Futsal Ekstraklasa
Piast Gliwice – Rekord Bielsko-Biała,

Sobota


10.00
IV liga kobiet – II grupa
Rekord II Bielsko-Biała – UKKS Istebna,
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
ROW 1964 Rybnik – Piast Gliwice,
Stadion Śląski Chorzów – TS Podbeskidzie,
GKS Tych – Zagłębie Sosnowiec,

10.30
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Ruch Radzionków – BTS Rekord,

11.00
Zina IV Liga – I grupa
RKS Grodziec – JSP Szczakowianka,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Piast II Gliwice – KS 94 Rachowice,
Concordia Knurów – Burza Borowa Wieś,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
MK Górnik Katowice – Wawel Wirek,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Wisła Strumień – Spójnia Zebrzydowice,

12.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Clearex Chorzów – FC Toruń,
Zina IV Liga – I grupa
Znicz Kłobuck – Unia Kosztowy,
Centralna Liga Juniorów U17
Ruch Chorzów – Gwarek Zabrze,

14.00
III liga kobiet
Czarni II Sosnowiec – Polonia Świdnica,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
KS Panki – Promień Glinica,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
LGKS 38 Podlesianka Katowice – Sparta Katowice,
Naprzód Lipiny – Górnik 09 Mysłowice,
Pogoń Imielin – MKS Siemianowiczanka,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Górnik Wojkowice – Źródło Kromołów,
Zagłębie II Sosnowiec – Tęcza Błędów,
Unia Ząbkowice – Cyklon Rogoźnik,
Górnik Piaski – Błękitni Sarnów,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
Sokół Wola – Pasjonat Dankowice,
Centralna Liga Juniorów U15
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin,

14.15
II liga
Skra Częstochowa – GKS Katowice,

14.30
III liga
Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia-Stal Świdnica,
Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław,
Pniówek Pawłowice – LKS Goczałkowice,
ROW 1964 Rybnik – MKS Kluczbork,

15.00
Zina IV Liga – I grupa
Szombierki Bytom – Raków II Częstochowa,
Gwarek Ornontowice – Drama Zbrosławice,
Śląsk Świętochłowice – AKS Mikołów,
Polonia Łaziska Górne – Warta Zawiercie,
Zina IV Liga – II grupa
MRKS Czechowice-Dziedzice – GKS II Tychy,
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Jedność 32 Przyszowice,
Unia Książenice – Spójnia Landek,
GKS Radziechowy-Wieprz – Unia Turza Śląska,
Orzeł Łękawica – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
Iskra Pszczyna – Drzewiarz Jasienica,
Kuźnia Ustroń – Rozwój Katowice,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Bytom)
Orzeł Miedary – Sokół Orzech,
Unia Strzybnica – Czarni Kozłowa Góra,
Górnik Bobrowniki Śląskie – Olimpia Boruszowice,
Silesia Miechowice – Orzeł Biały Piekary Śląskie,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Zabrze)
Czarni Pyskowice – Sośnica Gliwice,
ŁTS Łabędy – Przyszłość Ciochowice,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Gmina Kłomnice – Zieloni Żarki,
Grom Cykarzew – Warta Mstów,
Orzeł Kiedrzyn – Piast Przyrów,
Sparta Szczekociny – Unia Rędziny,
Stradom Częstochowa – Lotnik Kościelec,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Unia Kalety – Liswarta Krzepice,
Olimpia Truskolasy – Pogoń Kamyk,
MLKS Woźniki – Sparta Lubliniec,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Zameczek Czernica – Unia Racibórz,
KS 1905 Krzanowice – Naprzód Borucin,
LKS Krzyżanowice – Silesia Lubomia,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Gwiazda Skrzyszów – Rymer Rybnik,
Pierwszy Chwałowice – Polonia Łaziska,
MKS Czerwionka – Granica Ruptawa,
MKS 32 Radziejów-Popielów – Polonia Marklowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Niwy Brudzowice – Ostoja Żelisławice,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
LKS Studzienice – LKS Łąka,
BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Wisła Wielka,
LKS Rudołtowice-Ćwiklice – Rekord II Bielsko-Biała,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
Ogrodnik Tychy – LKS Bestwina,
MKS Lędziny – Pionier Pisarzowice,
Piast Bieruń Nowy – KS Bestwinka,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Beskid Skoczów – Błyskawica Drogomyśl,
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe – LKS 99 Pruchna,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Metal W.G.-Skałka Żabnica – Bory Pietrzykowice,

18.00
I liga futsalu
GKS Tychy – Futsal Nowiny,

Niedziela


10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Stadion Śląski Chorzów – MKS Zaborze,
ROW 1964 Rybnik – UKS Ruch Chorzów,
GKS 1962 Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec,
BTS Rekord – Piast Gliwice,

11.00
III liga kobiet
Jaskółki Chorzów – KKS Zabrze,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
LKS Pogórze – Tempo Puńców,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Podhalanka Milówka – Czarni-Góral Żywiec,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Górnik Zabrze,
Rozwój Katowice – TS Podbeskidzie,

12.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Skra Częstochowa – Raków Częstochowa,

13.00
IV liga kobiet – I grupa
Tygryski Świętochłowice – Polonia Tychy,

13.30
Centralna Liga Juniorów U17
Rozwój Katowice – Górnik Zabrze,

14.00
Zina Klasa Okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Tęcza Wielowieś – Gwiazda Chudów,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Tworków – LKS 1908 Nędza,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
Czarni Jaworze – ZET Tychy,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
Przełom Kaniów – GTS Bojszowy,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
GKS Tychy – GKS GieKSa Katowice,

15.00
PKO Ekstraklasa
Raków Częstochowa – Stal Mielec (w Bełchatowie),
IV liga kobiet – II grupa
LKS Bestwina – Wisła Skoczów,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Amator Golce – Jedność Boronów,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Dąb Gaszowice – Czarni Gorzyce,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Forteca Świerklany – Płomień Połomia,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Soła Rajcza – Koszarawa Żywiec,
Góral Istebna – Metal Węgierska Górka,

16.00
I liga futsalu
Gwiazda Ruda Śląska – Stal Mielec,

18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
AZS UŚ Katowice – Red Dragons Pniewy,
Zina Klasa Okręgowa – Grupa IV (Katowice)
GKS II Katowice – Urania Ruda Śląska.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 35.8µg/m3 PM2.5: 28.4µg/m3