W Zawierciu na Halloween ktoś przebrał się za fotoradar i stanął przy drodze

Redakcja

31 października, 2022

Halloweenowa zabawa mogła niektórych kierowców w Zawierciu przyprawić o szybsze bicie serca, bowiem na ulicy Leśnej stanął fotoradar... na dwóch nogach i obracał się w stronę nadjeżdżających samochodów.

Fotoradar, który obraca się w stronę nadjeżdżających aut oraz porusza się na dwóch nogach mogli zobaczyć zdziwieni kierowcy w Zawierciu. Przyzwyczajeni byliśmy już do przebrań czarownic, wampirów czy duchów z okazji Halloween, ale "żywy" fotoradar na ul. Leśnej wzbudził zdecydowanie największy postrach. 

Za niezwykle pomysłowym przebraniem stoi mieszkanka Jaworzna, która należy do grupy zafascynowanej starymi samochodami: Graty Zjednoczone. Organizują oni zloty klasycznych aut oraz uczestniczą w imprezach zaprzyjaźnionych ekip miłośników czterech kółek. Przebranie za fotoradar było przygotowane specjalnie na Halloweenowy zlot, bo w końcu co bardziej może przerazić kierowców niż późno zauważony fotoradar? 

Sprawę skomentował także Urząd Miasta w Zawierciu, który na swoim Facebookowym profilu napisał: Hej Jurajskie Klasyki, halloweenowa impreza ok, ale na fotoradar przy ulicy Leśnej to się nie umawialiśmy ?Jedno jest pewne, mieszkanka Jaworzna zasłużyła na miano najlepszego przebrania tegorocznego Halloween, co potwierdzają mieszkańcy Zawiercia, komentujący sprawę w mediach społecznościowych.

 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 37.8µg/m3 PM2.5: 29.6µg/m3