W Spodku odbędzie się Kosmiczny Mecz z Aniołami

Miasto Katowice wspiera organizację Legendarnego Kosmicznego Meczu Fot Dom Aniołów Stróżów

Redakcja

14 grudnia, 2023

Sportowe mega wydarzenie z udziałem gwiazd sportu, telewizji, influencerów. W marcu Spodek ponownie stanie się areną Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami.

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami odbędzie 22 marca w katowickim Spodku. To jedna z największych imprez charytatywnych w regionie. Co roku angażują się w nią gwiazdy ze świata muzyki, filmu, telewizji i sportu. A wszystko po to, żeby zebrać pieniądze na podopiecznych Domu Aniołów Stróżów w Katowicach.

Cel jest szczytny – zebranie środków na podopiecznych Domu Aniołów Stróżów w Katowicach. To wydarzenie o wyjątkowej atmosferze. Można zdobyć autografy i porozmawiać ze znanymi osobami, ale przede wszystkim wspólnie bawiąc się wspierać najmłodszych. Zachęcam do włączenia się w pomoc poprzez zakup biletówmówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

- Dom Aniołów Stróżów codziennie daje schronienie ponad 130 dzieciom - maluchom i nastolatkom, którzy potrzebują wsparcia w nauce, rozwiązywaniu problemów czy budowaniu relacji - mówiła Monika Bajka, prezeska Domu Aniołów Stróżów.

Organizację wydarzenia wspierają Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Urząd Miasta Katowice. Współorganizatorem jest agencja Star Manager. 

- Samorząd województwa śląskiego już po raz trzeci włącza się w tę inicjatywę. Doceniam państwa pracę, zaangażowanie i cieszę się, że to wydarzenie rozwija się z roku na rok. Dzieci to nasza przyszłość, kapitał i coś, co nadaje sens naszemu życiu - dodała Maria Materla, radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

Na marcowy Legendarny Mecz swój udział zapowiedzieli już: Joanna Jędrzejczyk, Irek Bieleninik, Mariusz Kałamaga, Piotr Gruszka i Tomasz Jachimek.  W planach jest rozegranie meczu koszykówki i siatkówki. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.0µg/m3 PM2.5: 1.9µg/m3