W Katowicach trwają 4 Design Days. Warto się jutro wybrać [GALERIA]

84344718 1304826733035742 776630679545839616 o
Article

Jarosław Adamski

8 lutego 2020

Dni Otwarte 4 Design Days to propozycja dla mieszkańców regionu, gości z kraju i z zagranicy. Do Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach na warsztaty, prezentacje, spotkania zapraszają uznani architekci, projektanci, służący radą eksperci i gwiazdy telewizji. 

W ciągu tego weekendu dostarczają praktycznej wiedzy i inspiracji, podpowiadają jak remontować i odmienić wnętrza swojego mieszkania lub domu w duchu zero waste, konsultują nurtujące odwiedzających zagadnienia, doradzą w kwestii doboru i pielęgnacji roślin.

Uzupełnieniem oferty ponad 300 wystawców są targi niezależnego designu pod nazwą Design 4You – kilkadziesiąt stoisk z różnorodnymi przedmiotami użytkowymi, elementami wystroju wnętrz, meblami oraz biżuterią.

Czytaj także: Marta Stach opowiada o wyjątkowym wydarzeniu w Katowicach - 4 Design Days

Z odwiedzającymi 4 Design Days 2020 w Katowicach spotkają się gwiazdy telewizji HGTV: Maciej Mindak, prowadzący program „House Hunters - poszukiwacze domów", Krzysztof Miruć, prowadzący programy „Zgłoś remont" i „Weekendowa metamorfoza", Jimi Ogden, designer, prowadzący program „Rzeczy OdNowa”, Maja Popielarska, prowadząca program „Nowa Maja w ogrodzie", Darek Stolarz, prowadzący program „Darek solo", Dominik Strzelec, prowadzący stacji HGTV, ogrodnik i majsterkowicz z pasją oraz Izabela Szarmach i Olga Piórkowska, siostry, których pasją są ogrody i prowadzące program „Wymarzone Ogrody”. Nie zabrakło także Tomasza Pągowskiego, którego programy oglądamy w kanale Domo+, czy Mai Popielarskiej znanej z programu "Maja w Ogrodzie". 

Warto się jutro wybrać. Atrakcji nie zabraknie. 

Foto: Gabriela Adamska/4 Design Days

IMG 2060

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

29 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.4µg/m3 PM2.5: 4.8µg/m3