W Katowicach powstał salon Tesli! To drugie takie miejsce w Polsce!

Tesla w Libero 1

Redakcja

20 maja, 2023

Drugi salon Tesli w Polsce powstał w Katowicach! Już w sobotę, 20 maja odbędzie się jego uroczyste otwarcie w Libero Katowice.

Klienci Libero Katowice będą mogli w tym czasie obejrzeć najnowsze modele tej marki, takie jak Model 3, Y, S lub X (w tym w najnowszym kolorze Midnight Cherry Red) i umówić się na jazdy testowe. W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy Tesla i posłuchać interesujących ciekawostek o tym, jakie możliwości oferuje ten jeden z najbardziej innowacyjnych producentów aut elektrycznych. Showroom zlokalizowany jest na poziomie „0” galerii.

- Libero Katowice od samego początku jest przyjazne elektromobilności, dlatego wybór naszej galerii na lokalizację drugiego w Polsce, flagowego salonu marki Tesla to dla nas ogromne wyróżnienie. To jednocześnie potwierdzenie wysokiej pozycji Libero Katowice na rynku i dowód stale rosnącego potencjału naszej galerii. W Libero stawiamy na nowoczesność i z entuzjazmem podchodzimy do wszelkich nowinek technologicznych. Jesteśmy przekonani, że obecność światowej marki Tesla w Libero Katowice pomoże w popularyzacji tego ekologicznego transportu przyszłości mówi Tomasz Domoń, Dyrektor Regionalny odpowiedzialny za komercjalizację Libero Katowice.

Showroom Tesli w Libero Katowice to drugie takie miejsce w Polsce, w którym stacjonarnie można złożyć zamówienie na te pojazdy. 

- Współpraca z Libero Katowice oparta jest o wysokie standardy. Długo poszukiwaliśmy ciekawego i oryginalnego miejsca na lokalizacje salonu. Obiekt musiał spełnić określone wymagania i oferować dogodną lokację, umożliwiającą rozwój nowego showroomu. Niewątpliwie Libero spełniło nasze oczekiwania i umożliwiło nam dogodne miejsce na sukcesywny rozwój mówi Bartosz Gorzoch, Store Manager Tesla.

Otwarcie salonu 20 maja o godzinie 18:00.

fot. mat pras. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 42.6µg/m3 PM2.5: 33.0µg/m3