Chorzów: Michałek wzywa radnych w kwestii stadionu, a miasto puszcza film o legendzie Górnika

Ruch

Redakcja

28 listopada, 2019

Nie ma spokoju w Ruchu Chorzów i wokół klubu. Michałek czeka na odzew od radnych. Tymczasem miasto po raz kolejny naraziło się kibicom Ruchu Chorzów. 5 grudnia otwarte zostanie kino Frajda. Pierwszym seansem będzie film "Gwiazdy" o legendzie... Górnika Zabrze. Tymczasem chorzowianie nie mają gdzie oglądać "Niebieskich ChachaRów".

Otwarcia kina Frajda zaszczyci swoją obecnością  reżyser, Pan Jan Kidawa-Błoński. Spotkanie poprowadzą Agata Śliwa i Rafał Zaremba. Około godziny 18:00  zostanie zaprezentowany film wyreżyserowany przez gościa pod tytułem: „Gwiazdy” - czytamy na stronie Starochorzowskiego Domu Kultury. Film "Gwiazdy"  opowiada o legendzie Górnika Zabrza Janie Banasiu. Tymczasem niedawno swoją oficjalna premierę miały "Niebieskie ChachaRy", czyli produkcja pokazująca kibiców Ruchu Chorzów na przestrzeni ostatnich. Fakt, że film o fanach Niebieskich nie będzie premierowym seansem w nowym chorzowskim kinie, zdenerwowało kibiców. 

CZYTAJ TAKŻE Ruch odzyskał punkty!

Szymon Michałek, czyli inicjator akcji Stadion dla Ruchu, wzywa również radnych miasta do podjęcia stanowiska. Na swoim fan page'u zapytał się ich, czy popierają Andrzeja Kotalę i jego kłamstwa. Wśród wymienionych radnych znalazł się Klaudiusz Sevković - uczestnik pierwszego Big Brothera oraz zadeklarowany kibic Ruchu Chorzów. Michałek ma nadzieję, że radni także spróbują wpłynąć na prezydenta.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 24.5µg/m3 PM2.5: 17.5µg/m3