Urszula Koszutska - Radna Sejmiku Śląskiego

Urszula koszutska

Redakcja

18 września 2023

Sylwetka radnej Sejmiku Śląskiego Urszuli Koszutskiej. Dowiedz się kim jest i czym się zajmuje.

Urszula Koszutska, kandydatka na posła z KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni w okręgu katowickim. Kim jest, czym się zajmuje?

Urszula Koszutska urodziła się w 1959 roku w Rudzie Śląskiej. Posiada wykształcenie wyższe, jest psychologiem i psychoterapeutą. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Radna i wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Śląskiego. Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Zabrzu. Inicjatorka i wykonawczyni wielu projektów o charakterze społecznym, które skoncentrowane są na promocji zdrowia i profilaktyce. Szczególny nacisk kładzie na wsparcie młodego pokolenia, tworząc programy z zakresu zdrowia psychicznego oraz autorską kampanie propagującą zdrowy styl życia i rozwijanie potencjału osobistego.

Działalność polityczna

Członek partii politycznej Platforma Obywatelska RP. 

W wyborach parlamentarnych w 2023 roku kandyduje z 4 miejsca na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni w okręgu nr 31 obejmującym powiat bieruńsko-lędziński oraz miasta na prawach powiatu: Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy.

Urszula Koszutska kontakt:

tel.: 32 600 79 32

e-mail: urszula.koszutska@slaskie.pl

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

28 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.3µg/m3 PM2.5: 9.2µg/m3