Ukradł... 50 czekolad. Może mu grozić nawet 5 lat więzienia

Pexels polina tankilevitch 4110097

Redakcja

18 września 2022

Amator słodkości nie mógł się oprzeć czekoladowej pokusie i to do tego stopnia, że zabrał ze sobą aż 50 sztuk czekolady bez płacenia za nie. Policja zatrzymała mężczyznę, który na sumieniu miał trochę więcej niż tylko nieskrępowaną miłość do słodkości. Grozić mu może nawet do 5 lat więzienia.

Czasami trudno jest odmówić pokusie, szczególnie tak słodkiej. Mężczyzna nie mógł obejść się smakiem i podczas zakupów w dyskoncie spożywczym w Sosnowcu przy ul. Frankiewicza postanowił zabrać ze sobą aż 50 sztuk czekolad o wartości blisko 800 złotych. Z całą pewnością gustował on w wyrobach cukierniczych z wyższej półki, jednak jego miłość do czekolady nie przekonała policjantów.

Opublikowali oni zdjęcie "słodkiego" złodzieja i niedługo potem, dzięki pomocy internatów udało się ustalić dane mężczyzny i go zatrzymać.  Wyszło na jaw, że może mieć więcej podobnych czynów na sumieniu, dlatego w chwili obecnej trwają bardzo intensywne czynności śledcze. Za te słodkie i mniej słodkie kradzieże mężczyźnie może grozić do 5 lat więzienia. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.9µg/m3 PM2.5: 6.2µg/m3