Trzecie, zamykające ogłoszenie 4. edycji festiwalu CARBON Silesia Festival

Carbon festiwal 2024

Redakcja

14 maja 2024

Line-up 4. edycji CARBON Silesia Festival właśnie wzbogacił się o kolejnych artystów. Na swoisty muzyczny deser otrzymaliśmy ciekawych artystów, zarówno polskich, jak 
i zagranicznych.

Do line-up'u dołącza Radio Slave – niezwykle utytułowana postać na globalnej scenie muzyki klubowej. Od lat regularnie nagrywa, wydaje i występuje przed spragnioną house'owych rytmów publicznością. Ostatnie wydawnictwa, fortepianowy „Strobe Queen" i nawiązujący do disco „Wild Life" z 2023 roku a także „The Lunatics" tylko dowodzą, że Brytyjczyk nieustająco jest w najlepszej formie. 

Drugim ogłoszonym artystom jest – Musumeci. To także weteran sceny klubowej, który potrafi łączyć brzmienia dark disco, balearic, Detroit techno i deep house. Nie próżnuje na scenie i w studio – tylko w 2024 roku wydał kilka świetnie brzmiących singli, w tym „Turn Off", „In Da House" czy remix utworu „All Night Long". 

Szeregi line-up'u zasila także silna Polska reprezentacja w tym pochodzący z Katowic Mniam Collective, wywodzący się z Krakowa nuarrrrr, bracia Sarapata, Virtual Geisha oraz rezydenci CARBON Silesia Festival – Last Robots i ROS Addiction.

W sprzedaży pozostaje czwarta, a zarazem ostatnia pula 2-dniowych karnetów w cenie – 299 zł. Bilety dostępne są jedynie do 14 czerwca lub wyczerpania puli.

Organizatorem CARBON Silesia Festival jest agencja GoFest!, która odpowiada także za największy zimowy festiwal – SnowFest Festival. Jakość i zabawa na najwyższym poziomie są zatem gwarantowane.

powiązane artykuły:

Carbon silesia festival 2024
Lokalne 23 kwietnia 2024

CARBON Silesia Festival to niewątpliwie jedna z najciekawszych pozycji na festiwalowej mapie Pols

Carbon silesia festival
Lokalne 22 marca 2024

CARBON Silesia Festival wraca z pierwszym ogłoszeniem artystów, którzy 14 i 15 czerwca 2024r. wys

Carbon
Lokalne 26 czerwca 2023

Fantastyczni artyści z Polski i Europy, tysiące uczestników i dobra zabawa na terenie Sztolni Kró

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.1µg/m3 PM2.5: 8.2µg/m3